Susisiekite su mumis:
customer@elegancelink.lt

Konsultacija telefonu:
+370 677 86 393

Pirmas žingsnis
iki verslo sėkmės

Internetinių svetainių kūrimas

Mūsų komanda specializuojasi kurti modernias ir funkcionalias internetines svetaines, pritaikytas jūsų verslo poreikiams. Nesvarbu, ar jums reikia paprastos informacinės svetainės, el. parduotuvės arba kompleksinio verslo sprendimo, mes esame pasiruošę įgyvendinti jūsų viziją.

Mūsų kūrybinis procesas prasideda nuodugniai išanalizavus jūsų verslo tikslus ir auditoriją. Remdamiesi šia informacija, mes kuriam unikalų svetainės dizainą, atitinkantį jūsų prezentacijos ir vartotojų patirties reikalavimus. Mes taip pat skiriame didelį dėmesį svetainės našumui, mobilumo ir SEO aspektams, siekdami užtikrinti jūsų svetainės sėkmę internete.

Mūsų tikslas yra ne tik sukurti gražią ir funkcionalią svetainę, bet ir padėti jums pasiekti jūsų verslo tikslus internete. Todėl mes teikiame ir internetinės reklamos paslaugas, padedančias didinti jūsų svetainės matomumą ir pritraukti potencialius klientus.

Pasitikėkite mūsų patirtimi ir profesionalumu – leiskite mums padėti jums įgyvendinti jūsų internetinio verslo potencialą.

Kodėl internetinė svetainė yra naudinga?

Prieinamumas

Svetainė leidžia jums būti pasiekiamam 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Tai suteikia galimybę jūsų klientams arba lankytojams gauti informaciją, arba pasinaudoti jūsų paslaugomis bet kuriuo metu, kai jiems patogu.

Komunikacija

Svetainė leidžia jums būti pasiekiamam 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Tai suteikia galimybę jūsų klientams arba lankytojams gauti informaciją, arba pasinaudoti jūsų paslaugomis bet kuriuo metu, kai jiems patogu.

Prezentacija

Tai yra puiki vieta pristatyti savo įmonės arba organizacijos veiklą, paslaugas, produktus arba projektus. Svetainė leidžia jums sukurti unikalų vizualinį identitetą ir suteikti informaciją apie tai, kas jūs esate ir ką darote.

Pardavimai ir verslo augimas

Elektroninės parduotuvės svetainės leidžia jums tiesiogiai pardavinėti savo produktus internete, pritraukti naujus klientus ir plėtoti savo verslą. Net jei jūs neturite e-parduotuvės, svetainė gali būti puiki vieta generuoti potencialių klientų, reklamuoti paslaugas ir didinti prekybą.

Rinkodara ir reklama

Svetainė yra puiki platforma jūsų rinkodaros ir reklamos pastangoms. Galite naudoti įvairias priemones, tokias kaip SEO (paieškos sistemos optimizavimas), PPC (mokama reklama per paspaudimus), turinio kūrimas ir socialinių tinklų reklama, kad pritrauktumėte lankytojus ir klientus.

Taigi, internetinė svetainė yra neatsiejama verslo dalis, kuri suteikia daugybę galimybių plėtoti savo veiklą, pasiekti naujus klientus ir didinti pelną bei pripažinimą.

Kodėl elegance LINK?

#1

Paslaugų suteikmo
garantija

Naudodami specialią pardavimo formulę iki 30 dienų sukuriame pelningas svetaines.

#2

Paslaugų suteikmo
garantija

Pažeidus terminus, paslaugų kainą perskaičiuosime.

#3

Rezultato
garantija


Jei rezultatų nepasieksime, grąžinsime pinigus už neįvykdytus įsipareigojimus.

#4

Kainos
garantija


Kaina yra fiksuota sutartyje ir negali būti keičiama be susitarimo su klientu.